درخواست دانلود


Download دانلود

 

بازدیدکنندگان محترم سایت Yasmarket می توانند درخواست های خود را مبنی بر دانلود فایل از اینترنت از طریق ایمیل info@yasmarket.com و یا از قسمت "تماس با ما" به اطلاع admin سایت برسانند. در درخواست های خود لطفاً به نکات زیر توجه داشته باشید.

 

  • نوع فایل های درخواستی می تواند شامل نرم افزار، کتاب الکترونیکی و کلیه مواردی که مطابق با شرع و قوانین جمهوری اسلامی ایران است، باشد

 

  • درخواست ها می تواند لینک مستقیم بوده و یا صرفاً موضوع مطلب مورد نظر باشد. هزینه درخواست دانلود لینک مستقیم با موضوع درخواستی متفاوت بوده و بسته به نوع مطلب و سایت ارائه دهنده لینک مستقیم متفاوت خواهد بود.

 

  • لینک های خود را در صورت امکان در فایل متنی "Text"  قرار داده و از طریق ایمیل به آدرس "info@yasmarket.com" ارسال نمایید.

 


ادامه مطلب....

موزیلا از کجا کسب درآمد می‌کند؟


گفته می‌شود که کمپانی‌های عظیمی چون مایکروسافت و گوگل و یاهو، فیس‌بوک هرکدام به طرقی نسبتآ آشنا اقدام به کسب درآمد می‌کنند. مثلآ مایکروسافت از محل فروش محصولات فراوان نرم‌افزاری‌اش، مخصوصآ ویندوز و آفیس‌، گوگل از محل تبلیغات اینترنتی و فیس‌بوک نیز از طریق تبلیغات در سایتش کسب درآمد می کنند، ولی فایرفاکس مرورگری است بدون هیچ تبلیغاتی و همچنین رایگان. یکی از مهم‌ترین(والبته به‌جاترین) سوالاتی که ممکن است برای هرکاربر اینترنتی پیش بیاید این است که کمپانی موزیلا از کجا کسب درآمد می کند. حداقل نکته‌ای که از نظر یک کاربر می تواند برای سایت موزیلا هزینه بر باشد، هزینه‌هایی است که این کمپانی برای سرورهایش می‌پردازد تا این حجم عظیم دانلودها را بتواند ساپورت کند.


ادامه مطلب....