خرید پستی انیمه Soul Buster


Soul Buster dvd cover t

خلاصه داستان:

داستان درمورد پسری به اسم فرزند شین هستش که درزمان حال زندگی میکنه! شین یک روز درخوابش به تصادف مهری رو میشکنه و باعث پاک شدن گذشته ی دورانی به نام دوران سانگوکوشی میشه! بعد از اون بدون اینکه بدونه چرا، در زمان به گذشته سفرمیکنه ودرگیر وقایع دوران سانگوکوشی میشه! این انیمه یک انیمه در سبک سامورایی و اکشن هست و البته همکاری بین دو استودیو معروف! استودیو اصلی این انیمه یعنی Pierrot کارهای فوق العاده ای مانند بلیچ ، توکیو غول و ناروتو انجام داده و همچنین تهیه کننده این اثر یعنی MAGES انیمه محبوب Alnoah.Zero رو ساخته!


ادامه مطلب....

خرید پستی انیمه Drifters با کیفیت HD-720p


DRIFTERS cover t

خلاصه داستان:

شیمازو تویوهیسا، او در حالی که درگیر نبرد سکیگاهارا میباشد، به قیمت جراحت عظیمی که برداشته، ای نائوماسا را به شدت زخمی میکند. خسته و در حال خونریزی، از میدان نبرد دور میشود و ناگهان خود را در یک سالن میبیند که در اطراف آن درهایی قرار دارند،‌ و در انتهای آن مردی با عینک پشت یک میز نشسته در انتظار او نشسته. این مرد که موراساکی نام دارد تویوهیسا را به نزدیک‌ترین در میفرستد که از طریق آن به دنیای متفاوتی فرستاده میشود. تویوهیسا در آنجا جنگجویان بزرگی را میبیند که همانند او به آن دنیا فرستاده شده اند، همگی در گروهی به نام "دریفترز".


ادامه مطلب....

خرید پستی سری کامل انیمه Samurai Jack


Samurai Jack cover t s

خرید پستی سری کامل انیمه Samurai Jack

 زیرنویس فارسی - زبان انگلیسی

فرمت mkv

تمامی 4 فصل (52 قسمت) این انیمه

4 دی وی دی - 9000 تومان

دی وی دی لیبل دار

Samurai Jack- dvd 1s


ادامه مطلب....

خرید پستی سری کامل انیمه Sengoku Musou


Sengoku Musou cover 2

خرید پستی سری کامل انیمه Sengoku Musou

 زیرنویس فارسی و انگلیسی - زبان ژاپنی

فرمت mkv- کیفیت SD-480p

تمامی 12 قسمت این انیمه

1 دی وی دی - 2300 تومان

دی وی دی لیبل دار

Sengoku Musou label s

-------------------------------------------------------------------------------------

خرید پستی "کاور رنگی + سلفون" این انیمه،  300 تومان

kharid+-blue

Sengoku Musou cover print s

-------------------------------------------------------------------------------------

خلاصه داستان:

Toyotomi Hideyoshi در آستانه ی رسیدن به وحدت قلمرو است و تنها چیزی که مانده قعله ی Odawara که توسط  “Lion of Sagami ” Ujiyasu Houjou محافظت میشود . Hideyoshi کسی که شخصا توسط  Ishida Mitsunari , Katou Kiyomasa, و Fukushima Masanori و همچنین Ootani Yoshitsugu ,  Shima Sakon و NaoeKanetsugu آموزش دیده کسانی که در حال حاضر در خط مقدم جنگ هستند. و همینطور دو جوان سلحشور از خاندان Sanada برادر بزرگتر Nobuyuki و برادر کوچکتر Yukimura . و در حالی که بن بست مشکلات در حال شکسته شدن است Sanada Yukimura با اسبش به تنهایی در میدان جنگ جولان میدهد و برادرش درست درکنارش او را همراهی می کند!


ادامه مطلب....